Windsurfing i kitesurfing na Cyprze Północnym

(1 opinia klienta)

Cypr Północny jest szczególnie odpowiedni dla kitesurfingu i początkujących kiterów . Surfing na Cyprze Północnym , gdzie jedna część wyspy jest pochowana w lasach i plantacjach cytrusów, a druga słynie ze stref przybrzeżnych, zatok i zatok – to jest dokładnie to, czego potrzebują miłośnicy aktywnego sportu.

Kategoria:

na przykład Cypr Północny nadaje się do kitesurfingu, ponieważ latem wieją wiatry całkiem odpowiednie dla początkujących kiterów, a plaże nie są tak zatłoczone jak w południowej części wyspy, co pozwala kitesurfować spokojnie w dogodne miejsce do przygotowania do jazdy na nartach. Ponadto istnieje wiele dzikich plaż z drobnymi kamykami i głęboką, czystą wodą. Na Cyprze Północnym jest wiele miejsc do uprawiania kitesurfingu . Większość z nich znajduje się w pobliżu miast i innych osiedli. Bardzo popularna wśród kiterów jest Morphou Bay, nazwana na cześć położonego w jej pobliżu miasta i wybrzeża Gaziveren.

Na Cyprze Północnym znajduje się wiele stacji i wysokiej jakości terenów do kitesurfingu , więc często odbywają się tu wszelkiego rodzaju konferencje i zawody w kitesurfingu i innych imprezach światowej klasy. Uczestnicy tych wydarzeń mogą wynająć swoje ulubione mieszkanie, domek lub willę .

Lokalne szkoły kitesurfingu obiecują nauczyć początkujących podstaw tego ekscytującego sportu podczas 8 godzin lekcji. Ponadto na Cyprze Północnym działa dziecięcy klub surfingowy , położony na wybrzeżu miasta Guzelyurt. Warto zauważyć, że zatoki Cypru Północnego przyciągają kiterów nawet z innych części wyspy. W przeciwieństwie do reszty Cypru, gdzie latem wieją zmienne wiatry, w jego północnej części są one stałe, choć nie można ich nazwać silnymi. Latem liczba dni wietrznych wynosi około 220.

Dla zawodowców preferujących bardziej ekstremalną formę kitesurfingu dobrym wyborem będzie sezon zimowy, kiedy wiatr jest silniejszy, choć nie tak ciągły. Ze względu na łagodny klimat w zimie temperatura nie spada poniżej 10 stopni, a woda nie stygnie poniżej +16.

DORADCA PRAWNY Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
tel. miejski +48 616-243-758
https://www.piotrschneider.com/
piotr@piotrschneider.com
Nieruchomości PEŁNA OFERTA  –  https://domnacyprze.com/
WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze  https://www.piotrschneider.com/blog/
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
Książki e-booki – https://www.piotrschneider.com/ksiazki-e-booki/
YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

1 opinia dla Windsurfing i kitesurfing na Cyprze Północnym

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL