TURCJA☎✔✔nieruchomości.

(1 opinia klienta)

Nieruchomości w Turcji. Ileż Polaków nakupowało nieruchomości w Turcji gdzieś tak od 2010 roku. Mnóstwo! Jak macie jakieś statystyki i konkretne liczby ile Polaków zainwestowało w nieruchomości turecki chętnie bym im się przyjrzał. Napiszcie o tym w komentarzach poniżej. Osobiście znam kilkunastu Polaków którzy posiadają apartamenty albo domy w Turcji od wielu lat. Także poblisko Cypr to miejsce gdzie Polacy kupują nieruchomości na inwestycje i jako dom wakacyjny, także Polacy pracujący w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Ale skoncentrujmy się na tureckim rynku nieruchomości. Turcja miała rekordowy rok pod względem sprzedaży nieruchomości w 2021 mimo pandemii! Sprzedaż wzrosła o niebywałe 107% w porównaniu z majem 2020 r., w dużej mierze dzięki zagranicznym nabywcom tureckich nieruchomości. Gdzie kupują obcokrajowcy w Turcji? Głównie na południu, na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Ale jeżeli chcesz dobrą inwestycję z wysokim zwrotem, należy szukać apartamentu w Istambule w dobrej lokalizacji. Blisko połowa wszystkich transakcji zakupu nieruchomości w Turcji przez obcokrajowców miała miejsce w Istambule (Stambule) jak podaje Yahoo Finance.

De facto w roku 2018 Istambuł był 9, najczęściej odwiedzanym miastem na świecie. Zaraz po takich lokalizacjach jak Londyn, Paryż, Nowy Jork, czy Tokio. A przed takimi „topowymi” destynacjami turystycznymi jak Barcelona, Berlin, Rzym czy Los Angeles.

Oprócz wzrostu turystyki, Stambuł i Turcja, ogólnie cieszą się silnym wzrostem gospodarczym w ostatnich latach, ponieważ rośnie populacja Turcji i powiększa się klasa średnia w tym kraju. Tureccy nabywcy wracają na rynek ze względu na obniżone stopy procentowe. Zarówno czynsze turystyczne, jak i czynsze studenckie są atrakcyjnymi opcjami inwestycyjnymi pod wynajem dla inwestora w tym kraju.
Pod koniec 2021 usłyszeliśmy jednak o dewaluacji tureckiej waluty.

Jednym z najatrakcyjniejszych czynników zakupu inwestycji w Stambule jest niski koszt wejścia, czyli po prostu niska cena mieszkania. Jest duży popyt na mieszkania na wynajem w mieście, zarówno na wynajem długoterminowy jak i wynajem wakacyjny/turystyczny krótkoterminowy. Są firmy zajmujące się obsługą klienta z Polski chcącego zainwestować w nieruchomość w Turcji.

1 opinia dla TURCJA☎✔✔nieruchomości.

 1. Schneider

  PIOTR SCHNEIDER
  +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber-Messenger
  +48 616-243-758
  CYPR POLSKI PRAWNIK – https://www.piotrschneider.com/
  OFERTA NIERUCHOMOŚCI – https://domnacyprze.com/
  Godziny pracy:
  Poniedziałek – Sobota
  w godzinach od 9.00 do 18.00

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

INFOLINIA PL