Szpital Uniwersytetu Bliskowschodniego Near East University Hospital Cypr Północny

(1 opinia klienta)

Szpital Uniwersytetu Bliskowschodniego Near East University Hospital jest instytucją stowarzyszoną Uniwersytetu Bliskowschodniego, który znajduje się w Nikozji (Lefkosia) – stolicy Cypru Północnego. Cypr Północny jest znany jako rajski zakątek ziemi o wyjątkowym dziedzictwie historycznym oraz kulturalnym, a również pięknie natury, które zainspirowały słynnych malarzy i pisarzy, między innymi Szekspira oraz Leonardo da Vinci.

Kategoria:

Na Uniwersytecie Bliskowschodnim studiuje więcej niż 27000 studentów z 102 państw świata. Uniwersytet został założony w 1988 roku. W jego ramach znajduje się 16 wydziałów. To jest jedyna uczelnia na wyspie, w ramach której działają wydziały medyczny, stomatologii, farmaceutyczny oraz nauk medycznych.

Szpital Uniwersytetu Bliskowschodniego jest również szpitalem edukacyjnym i badawczym ze swoją rozwiniętą infrastrukturą z chwili założenia w 2010 roku. Szpital jest pierwszym i jedynym prywatnym szpitalem uniwersyteckim na Cyprze. Zaprojektowany i wybudowany według zorientowanej na przyszłość struktury, wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia z wykorzystaniem najnowszych technologii medycznych, szpital oferuje szeroki zakres usług medycznych, świadczonych przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów dla pacjentów z całego świata.

Najnowsze technologie oraz niezrównana jakość usług świadczonych klientom według standardów międzynarodowych mogą być zaoferowane tylko przez nieliczne przodujące szpitale w najbardziej rozwiniętych państwach. Szpital edukacyjny i badawczy Uniwersytetu Bliskowschodniego został zaprojektowany jako instytucja zorientowana na pacjenta, a również odpowiadająca międzynarodowym standardom oraz kryteriom Joint Commision International, żeby zostać uznanym za centrum zdrowia światowej klasy i oferować usługi medyczne oraz z nimi związane.
Kompleks szpitalny Uniwersytetu Bliskowschodniego obejmuję powierzchnie, która wynośi ponad 56000 metrów kwadratowych i na której mieści się 209 pokoi szpitalnych, 8 sal operacyjnych, oddział intensywnej terapii, który posiada 30 łózek, oddział intensywnej terapii noworodków, który posiada 17 łóżek, ultranowoczesne wizualizacyjne centrum diagnostyczne, w pełni wyposażony oddział chirurgiczny dla wykonania operacji mikrochirurgicznych oraz chirurgii układu sercowo-naczyniowego, klinika stomatologiczna, a oprócz tego – najbardziej przodujące radiologiczne centrum w regionie Wschodnio-Śródziemnomorskim, wyposażony w Rapid ArcTechnology.

Niezależnie od charakteru wynikających potrzeb, Centrum dla Pacjentów Międzynarodowych pomaga i wspiera ludzi, którzy przyjeżdżają z zagranicy. Centrum organizuje wszelkiego rodzaju pogodzenia odpowiednio do potrzeb obywateli innych państw oraz ich towarzyszy, a również świadczy usługi w ich języku ojczystym. Wszyscy lekarze Szpitala Uniwersytetu Bliskowschodniego mówią po angielsku; oprócz tego, do dyspozycji pacjentów z innych państw są tłumacze z rosyjskiego, arabskiego, francuskiego, niemieckiego (z innych języków – na życzenie klienta). Centrum również organizuje wycieczki oraz aktywności społeczne na terenie kraju. Goście otrzymują lokalną kartę SIM.

Pacjenci z innych krajów zwykle korzystają z następnych rodzajów leczenia: przeszczep włosów, leczenie otyłości, zapłodnienie in vitro, leczenie różnych chorób nowotworowych, kardiologia, ortopedia, chirurgia oka oraz plastyczna.

Centrum medyczne Uniwersytetu Bliskowschodniego oferuje dużo ciekawych i zyskownych programów kompleksowej kontroli organizmu (Check-up). Naprzykład, opłata Check-up’u mężczyzny w wieku do 40 lat będzie wynosiła około 450$, kobiety – 500$. Po ukończeniu 40 lat mężczyźni powinni zapłacić 500$, a kobiety – 650$. Dzieci w wieku od 2 do 17 lat mogą przejść Check-up za 450$. Niezależnie od płci oraz wieku pacjenta, pracownicy Centrum zrobią wszystko, żeby pacjenci wrócili do domu zdrowi i szczęśliwi.

Cena jest ustawiona dla jednej osoby i obejmuje zakwaterowanie w hotelu w okresie 2 dni, wyżywienie na terytorium szpitala, usługi tłumacza, transfer (lotnisko-hotel i z powrotem; hotel-szpital i z powrotem), kartę SIM. Wszystkie procedury oraz konsultacje medyczne są okazywane pod warunkiem rejestracji wstępnej. Wszystkie procedury medyczne, które nie obejmuje wybrany pakiet usług, są okazywane pod warunkiem opłaty dodatkowej.

DORADCA PRAWNY Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
tel. miejski +48 616-243-758
https://www.piotrschneider.com/
piotr@piotrschneider.com

WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze  https://www.piotrschneider.com/blog/
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
Książki e-booki – https://www.piotrschneider.com/ksiazki-e-booki/
YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

1 opinia dla Szpital Uniwersytetu Bliskowschodniego Near East University Hospital Cypr Północny

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL