SA-2188 Apartamenty w ośrodku dla Ciebie

  • Numer artykułu: SA-2188
  • Cena: od £249.950
  • Powierzchnia mieszkalna: 90 m²
  • Sypialnie: 2
  • Łazienki: 1
  • Rok budowy: 2022
  • Typ nieruchomości: Apartament z dwiema sypialniami 2+1, apartament
  • Status nieruchomości: Inwestycja, Nowa, Nowe budynki, Sprzedam

Apartamenty wypoczynkowe dla Ciebie są oferowane do Twojej uwagi!

Apartamenty w nowym kompleksie na Tatlysu. Kompleks znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko sklepów spożywczych, stacji benzynowych, restauracji, sklepów i nie tylko. A właśnie tam naturalny krajobraz – morze, góry i przepiękne widoki. W projekcie, w którym jakość i nowoczesna architektura łączą się pod jednym dachem, oferujemy życie z rozwiniętą infrastrukturą w naturalnym pięknie Morza Śródziemnego.

Ponadto w zaledwie 30 minut można dojechać samochodem do centrum Kyrenii.

Poza tym bez problemu można dostać się np. na popularne plaże Karpas. To długi półwysep, który widzimy z samolotu. I przez co bezbłędnie rozumiemy, że to jest Cypr. Niekończące się bezludne plaże, dzikie, ale bardzo przyjazne osły, góry i przestrzeń. Zapomnisz, że jesteś na Cyprze i znajdziesz się w niesamowicie pięknych miejscach, niepodobnych do niczego innego, tajemniczych i opuszczonych!

Tak więc wiele potrzebnych do komfortowego pobytu znajduje się w samym kompleksie. Kompleks posiada pięć luksusowych basenów. Luksusowy ogród do spacerów, parking, kort tenisowy i prywatna plaża tylko dla mieszkańców kompleksu. Projekt obejmuje również restauracje, bary, sauny i nowe centrum fitness.

Jednocześnie kompleks jest estetycznie zaprojektowany zgodnie z nowoczesnością, stylową architekturą i zagospodarowanymi terenami. Dodatkowo w kompleksie zaplanowano odpowiednie powierzchnie do wygodnego użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

Tak więc apartamenty Resort są dla Ciebie!

Kupując mieszkanie lub wille – zapewniamy pomoc nie tylko w uzyskaniu pozwolenia na pobyt, ale także rachunku bankowego, prawa jazdy i ubezpieczenia medycznego na Cyprze Północnym!

PRZYJAZD KLIENTA:

Ty kupujesz bilety lotnicze na lotnisko w Larnaca (LCA), my zapewnimy Tobie 3-4 dniowe zakwaterowanie na Cyprze, transfer z lotniska oraz pełną obsługę na miejscu, oczywiście w języku polskim, żebyś mógł się na własne oczy przekonać, że dokonałeś właściwego wyboru.

DomNaCyprze
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber-Messenger
tel. miejski +48 587-418-745
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00

Praktyczne i ważne informacje oraz tanie bilety lotnicze – https://domnacyprze.com/blog/

Cała oferta apartamentów  domów – https://domnacyprze.com/

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SA-2188 Apartamenty w ośrodku dla Ciebie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL