Plaże Cypru Północny

(1 opinia klienta)

Dok

Long Beach to niezwykle piękne wybrzeże o długości 3 km, położone między Famagustą a Bosforem. Jako jedna z wyjątkowych plaż Cypru Północnego zwraca uwagę swoim naturalnym pięknem. Wraz z realizacją projektu Iskele Municipality Beach Development przez ostatnie 2 lata stał się oczkiem w głowie nie tylko wczasowiczów, ale także inwestorów. Ma barwny wygląd ze ścieżkami spacerowymi rowerowymi, pracami zalesiania i oświetlenia, placami zabaw dla dzieci, sprzętem sportowym na świeżym powietrzu zorganizowanym w ramach projektu zagospodarowania plaży. Amfiteatr, który wkrótce zostanie ukończony w ramach projektu, stanie się centrum aktywności i rozrywki regionu z boiskami sportowymi, terenami festiwalowymi. Jego długa plaża jest odpowiednia do uprawiania sportów, takich jak siatkówka plażowa, windsurfing i nurkowanie.

Kategoria:

Karpaz

Park Narodowy Półwyspu Karpaz słynie z żółwi Caretta i dzikich osłów. Jego plaże, otwarte dla publiczności i turystów, ciągną się wzdłuż południowego wybrzeża.
Znana również ze złotych piasków, Golden Beach to obowiązkowa wizyta dla tych, którzy chcą odpocząć i cieszyć się życiem z nietkniętą przyrodą, wyjątkowym pięknem, ciszą i spokojem.

Plaża Famagusta

Glapsides ma długość 5 km i jest jedną z najpiękniejszych plaż na Cyprze Północnym. Na plaży, która jest otwarta dla publiczności i turystów, znajduje się restauracja, kawiarnia, parasole i leżaki. Jest to również odpowiednie miejsce dla miłośników sportów wodnych i nurków amatorów.

Silver Beach to plaża atrakcyjna do nurkowania z pięknymi rafami położona za Ruinami Salamis. To także ciche i wygodne miejsce wyposażone w dwie restauracje, leżaki i parasole.
Palm Beach to idealna plaża, na której można spędzić wakacje z piękną piaszczystą plażą, czystym morzem, leżakami i parasolami. Koktajle i napoje serwowane są w barach i kawiarniach obsługujących plażę. W latach 60. ta linia brzegowa stała się częstym celem podróży światowej sławy ludzi.

1 opinia dla Plaże Cypru Północny

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL