PANAMA nieruchomości 🥇🥇🥇

(1 opinia klienta)

To w tej chwili jeden z najlepszych krajów do inwestycji w nieruchomości zagraniczne. Byłeś w pobliskiej Kostaryce? Brałeś pod uwagę zakup domu lub apartamentu wakacyjnego na Kostaryce? Tak, dobrze słyszycie, Kostaryka już nie jest tak atrakcyjna jak parę lat temu. Amerykanie i Kanadyjczycy już tak nie kupują nieruchomości w Kostaryce jak kilka lat temu. W tej chwili Panama jest numerem jeden na świecie. Panama jest rekomendowana jako miejsce do inwestycji w apartamenty pod wynajmy wakacyjne i nieruchomości rolnicze. Tam teraz płynie kapitał z zagranicy.
Wedle ekspertów, Panama City jest miejscem gdzie należy kupować mieszkania pod wynajem. W 2021 ceny mieszkań trochę tam spadły i to okazja aby w tej chwili tam trochę taniej kupić.
Stopy kapitalizacji są nadal wysokie… choć nie tak wysokie, jak kilka lat temu, głównie dlatego, że czynsze trochę spadły.

Inwestorzy z Argentyny, Kolumbii i Wenezueli pomogli utrzymać stabilny i rosnący rynek Panama City w ciągu ostatnich 10 lat, nawet podczas gdy inne rynki w regionie borykały się z problemami lub nawet kompletnie załamały się.

Dziś głównie Amerykanie i Europejczycy (głównie z Europy Zachodniej, ale są i Rosjanie) nadal inwestują, ale przewiduje się, że to właśnie relacje Panamy z Chinami będą napędzać tę gospodarkę przez kolejny etap wzrostu. Jeśli Chińczycy wejdą na panamski rynek, jak na kanadyjski Vancouver w latach 90-tych, ceny nieruchomości w Panamie gwałtownie wzrosną.
Drugą wielką szansą na zarobienie na nieruchomościach w Panamie w 2022 roku będą grunty rolne. Wnętrze tego pięknego kraju w Ameryce Łacińskiej to urodzajne gleby i użytki rolne. Inwestorzy indywidualni mogą partycypować i szukać inwestycji w ekologiczne plantacje w celu osiągnięcia „agro-zysku”.

1 opinia dla PANAMA nieruchomości 🥇🥇🥇

 1. Schneider

  PIOTR SCHNEIDER
  +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber-Messenger
  +48 616-243-758
  CYPR POLSKI PRAWNIK – https://www.piotrschneider.com/
  OFERTA NIERUCHOMOŚCI – https://domnacyprze.com/
  Godziny pracy:
  Poniedziałek – Sobota
  w godzinach od 9.00 do 18.00

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

INFOLINIA PL