Obywatelstwo przez inwestycje – Karaibskie rozwiązanie

Jednostki i rodziny stają się coraz bardziej mobilne, a możliwość posiadania drugiego paszportu staje się coraz bardziej istotna. Karaiby to atrakcyjne miejsce z wielu powodów, w tym relaksującego stylu życia, pięknych krajobrazów i klimatu.

Dlaczego rodziny i osoby fizyczne wymagają drugiego paszportu?
Istnieje wiele powodów, dla których ludzie chcą uzyskać drugie lub alternatywne obywatelstwo:

Oferować ubezpieczenie od zmian politycznych, gospodarczych lub podatkowych w kraju pochodzenia danej osoby.
Aby ułatwić podróże międzynarodowe. Obywatele wielu krajów muszą znosić długie okresy oczekiwania na uzyskanie wizy na podróż. Może to być spowodowane tym, że są obywatelami kraju rozwijającego się lub może istnieć animozja między ich krajem a innym.
Aby umożliwić posiadaczowi paszportu uniknięcie dyskryminacji.
Przedstawienie nowych możliwości ustrukturyzowania podatkowego spraw podatkowych osób fizycznych. Ogólnie rzecz biorąc, miejsce zamieszkania i obywatelstwo danej osoby stanowią ostateczną podstawę większości interpretacji podatkowych.
Obywatele Stanów Zjednoczonych Ameryki podlegają opodatkowaniu od swoich dochodów na całym świecie, niezależnie od kraju zamieszkania. Odmawia się im możliwości planowania podatkowego związanego z miejscem zamieszkania, które są dostępne dla innych. Takie osoby mogą uzyskać korzyści podatkowe poprzez nabycie nowego obywatelstwa i zrzeczenie się pierwotnego obywatelstwa.
Opcje obywatelstwa na Karaibach
Istnieje wiele różnych opcji obywatelstwa na Karaibach. Najpopularniejsze systemy paszportowe to St Kitts & Nevis, Grenada i Dominika.

Każdy z tych programów oferuje możliwość zamieszkania w innych krajach CARICOM (Antigua i Barbuda, Bahamy, Barbados, Belize, Dominika, Grenada, Gujana, Haiti, Jamajka, Montserrat, Saint Lucia, St Kitts i Nevis, Saint Vincent i Grenadyny, Surinam i Trynidad i Tobago).

Dixcart jest licencjonowanym usługodawcą w ramach programu St Kitts & Nevis Citizenship by Investment i może również pomagać w koordynacji wniosków dotyczących programów Grenada i Dominika.

Poniżej wyszczególniono kluczowe cechy każdego programu.

St Kitts i Nevis

Kluczowe cechy programu

 • Posiadacze paszportów cieszą się pełnymi przywilejami Schengen i nie potrzebują wizy, aby odwiedzić Wielką Brytanię. Paszport St Kitts & Nevis umożliwia podróżowanie do około 156 krajów na całym świecie bez wizy lub na podstawie wizy wjazdowej.
 • Możliwość pobytu w innych krajach CARICOM (patrz szczegółowa lista powyżej).
 • Następujące podatki NIE są pobierane w St Kitts & Nevis: podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek od darowizn, podatek od śmierci, podatek od majątku, podatek od spadków lub podatek od zysków kapitałowych od dochodów na całym świecie.
 • Obywatelstwo St Kitts & Nevis według programu inwestycyjnego Jest jednym z najstarszych programów obywatelskich według programów inwestycyjnych na świecie.
 • Proces składania wniosków jest prosty, a Dixcart może pomóc w zebraniu i wypełnieniu różnych formularzy przed złożeniem wniosku.

Obywatelstwo przez inwestycje – trzy ścieżki inwestycyjne

Program St Kitts & Nevis Economic Citizenship oferuje trzy alternatywne ścieżki inwestycyjne:

 1. Inwestycje w nieruchomości
 • Inwestycja w zatwierdzoną nieruchomość o wartości minimum 400,000 XNUMX USD. Nieruchomość musi być przechowywana przez co najmniej pięć lat po nadaniu obywatelstwa. Nieruchomość może być następnie odsprzedana z zachowaniem praw obywatelskich i może być udostępniona nowemu nabywcy do wykorzystania przy składaniu wniosku.

OR

 • Inwestycja w nowe luksusowe nieruchomości o wartości minimum 200,000 XNUMX USD. Nieruchomość musi być przechowywana przez co najmniej siedem lat po nadaniu obywatelstwa.

OR

2. Wkład Funduszu Zrównoważonego Rozwoju (SGF)

Jeden wnioskodawca może wnieść 150,000 195,000 USD do Funduszu Zrównoważonego Rozwoju (SGF). Składka dla maksymalnie czteroosobowej rodziny wyniesie 10,000 XNUMX USD. W przypadku dodatkowych osób na utrzymaniu, niezależnie od wieku, wymóg składki wynosi XNUMX XNUMX USD na osobę na utrzymaniu.

3. Alternatywna opcja inwestycyjna (AIO)

Wnioskodawcy mają możliwość zainwestowania w alternatywny projekt, który został zatwierdzony przez rząd St Kitts & Nevis. Alternatywne projekty inwestycyjne mogą być rządowe lub prywatne.

 • Inwestycja w wysokości 175,000 XNUMX USD dla maksymalnie czteroosobowej rodziny w projekt Public Good Project Developer (PGPD), który jest w pełni finansowany przez PGPD. Wszystkie inne opłaty będą obowiązywać zgodnie z opcją nieruchomości.
 • Inwestycja w wysokości 200,000 XNUMX USD dla maksymalnie czteroosobowej rodziny w Private Enterprise Developer (PED), gdzie wybudowany lub sfinansowany zasób jest własnością prywatną. Obowiązują również standardowe opłaty rządowe od nieruchomości.

Dodanie rodzeństwa w ramach AIO wyniesie 20,000 XNUMX USD.

W przypadku dodatkowych osób na utrzymaniu (dzieci lub rodziców) wymagana składka wynosi 10,000 XNUMX USD na osobę na utrzymaniu.

Potencjalne projekty powinny być zidentyfikowane przez rząd lub mogą być sugerowane przez osoby prywatne mające dostęp do finansowania, które zwracają się do rządu z potencjalnymi projektami, które nie znajdują się jeszcze na rządowej liście infrastruktury. Gdy aktywa zostaną ukończone i będą eksploatowane przez rozsądny okres czasu (który pozwala na rozsądny zwrot z inwestycji) muszą zostać przekazane rządowi w utrzymywanym stanie zgodnym z rozsądną własnością.

Szybkie śledzenie

Zwykle czas przetwarzania dla dowolnej z powyższych tras w celu uzyskania obywatelstwa gospodarczego St Kitts & Nevis wynosi około trzech miesięcy. Za dodatkową opłatą można szybko śledzić wnioskodawcę. Więcej informacji można uzyskać na życzenie.

Grenada

Kluczowe cechy programu

 • Minimalne opłaty manipulacyjne i nie są wymagane rozmowy kwalifikacyjne, wykształcenie ani doświadczenie w zarządzaniu.
 • Grenada znajduje się na liście krajów, które mogą ubiegać się o wizę E2 USA.
 • Możliwość zamieszkania w innych krajach CARICOM.
 • Znane, stabilne i ugruntowane środowisko inwestycyjne.
 • Takie same prawa jak inni obywatele Grenady oraz prawo do posiadania podwójnego obywatelstwa.
 • Grenada nie ma zagranicznego podatku dochodowego, majątkowego, prezentowego, spadkowego ani podatku od zysków kapitałowych.
 • Obywatele Grenady mogą podróżować bez ograniczeń wizowych do ponad 115 krajów międzynarodowych i Wspólnoty Narodów, w tym do Wielkiej Brytanii, Europy, Singapuru, Hongkongu, a ostatnio do Chińskiej Republiki Ludowej.
 • Grenada to piękna wyspa do życia z wieloma dziewiczymi plażami.
 • Proces aplikacji jest prosty; Dixcart może pomóc w zebraniu i wypełnieniu różnych formularzy przed złożeniem.

Obywatelstwo według opcji inwestycyjnych

Aby zakwalifikować się do obywatelstwa, kandydaci muszą wybrać jedną z następujących dostępnych opcji:

 • Nieruchomość

Zakup nieruchomości o minimalnej wartości 220,000 XNUMX USD z zatwierdzonego projektu nieruchomości. Nieruchomość musi być utrzymywana przez minimum pięć lat.

OR

 • Narodowy Fundusz Transformacji (NTF)

Wnioskodawcy muszą wnieść określoną kwotę, która zależy od liczby osób na ich utrzymaniu. Na przykład wnioskodawca i jego/jej rodzina, do czterech członków, musieliby wpłacić 200,000 25,000 USD. W przypadku dodatkowych osób na utrzymaniu, po trzeciej osobie na utrzymaniu, wymóg składki wynosi XNUMX XNUMX USD na osobę na utrzymaniu.

Dominika

Kluczowe cechy programu

 • Ekonomiczny i wydajny proces aplikacji.
 • Dozwolone jest podwójne obywatelstwo.
 • Bezwizowe podróże do ponad 120 terytoriów, w tym do Singapuru i Hongkongu, Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii.
 • Minimalne opodatkowanie, w tym brak podatku od majątku, darowizn, spadków, dochodów zagranicznych lub podatku od zysków kapitałowych.
 • Pełny status pobytu, z prawem do życia i pracy na Dominice.
 • Dominika jest sygnatariuszem umów o unikaniu podwójnego opodatkowania z USA i CARICOM.
 • Obywatele ekonomiczni Dominika mają takie same prawa, jak obywatele urodzeni na Dominice.
 • Możliwość pobytu w innych krajach CARICOM
 • Proces składania wniosków jest prosty, a Dixcart może pomóc w zebraniu i wypełnieniu różnych formularzy przed złożeniem wniosku.

Obywatelstwo przez inwestycje – dwie opcje

Aby zakwalifikować się do obywatelstwa na Dominice, kandydaci mogą wybrać jedną z dwóch następujących opcji:

 • Nieruchomość

Zakup nieruchomości o minimalnej wartości 200,000 XNUMX USD z zatwierdzonego projektu nieruchomości. Nieruchomość musi być utrzymywana przez minimum trzy lata. Jeśli wnioskodawca utrzymuje własność nieruchomości przez pięć lat, jest uprawniony do odsprzedaży nieruchomości w ramach programu Obywatelstwo przez inwestycje.

OR

 • Fundusz dywersyfikacji gospodarczej (EFR)

Poniżej znajduje się zarys kosztów składek do funduszu.

Pojedynczy wnioskodawca:                                                                            US $ 100,000

Główny wnioskodawca i małżonek:                                                          US $ 175,000 

Główny wnioskodawca z maksymalnie trzema kwalifikującymi się osobami na utrzymaniu:         US $ 200,000 

Dodatkowe osoby na utrzymaniu:                                                                 US $ 25,000 każdy

Dodatkowe informacje

Dixcart ma biuro w St Kitts & Nevis i ma doświadczenie w organizowaniu wniosków o program obywatelstwa gospodarczego St Kitts & Nevis. Możemy pomóc w każdym aspekcie wniosku, od zebrania odpowiedniej dokumentacji po pozyskiwanie nieruchomości i szkół oraz zorganizowanie przeprowadzki dla rodzin, które chcą przenieść się na Karaiby.

 

PIOTR  SCHNEIDER
+90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber-Messenger
+48 616-243-758
CYPR POLSKI PRAWNIK – https://www.piotrschneider.com/
OFERTA NIERUCHOMOŚCI – https://www.domnacyprze.com/
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze  https://www.piotrschneider.com/blog/
Książki e-booki – https://www.piotrschneider.com/ksiazki-e-booki/
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC4G3kSvDCvR_sxzdp76VMZw
TikTok www.tiktok.com/@domnacyprze.com
Facebook https://www.facebook.com/groups/kktc.cypr
Twitter https://twitter.com/pSchne

Projekt składa się z 52 wolnostojących willi 3+1 z dużym ogrodem, o powierzchni od 150m2 do 170m2. https://www.youtube.com/watch?v=VJZB3X9St1Y

Royal Life Residence, jedno z najpopularniejszych miejsc w regionie Long Beach metrów 100 od plaży https://www.youtube.com/watch?v=BRWNjsulKaI

Royal Sun Residence to starannie wybudowane nowoczesne domy, czekające na powitanie Państwa. https://www.youtube.com/watch?v=vn4Hk1u-4rQ

Apartamenty İskele Long Beach kurortu wakacyjnego na Cyprze Północnym https://www.youtube.com/watch?v=O0ghr4j9eQQ

Położony 200 metrów od Iskele Long Beach https://www.youtube.com/watch?v=8ft_UYVc5XQ

Cypr Północny – Nieruchomości https://www.youtube.com/watch?v=z5p5v_sycjA

Zakup/Uzyskanie drugiego obywatelstwa wraz z paszportem – https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

ZAPROSZENIE NA TRZYDNIOWĄ WYCIECZKĘ Cypr Północny – https://domnacyprze.com/cypr/zaproszenie-na-darmowa-trzydniowa-wycieczke-2/

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Obywatelstwo przez inwestycje – Karaibskie rozwiązanie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL