Nurkowie wolą nurkować na Cyprze Północnym

(2 opinie klienta)

Nurkowanie na Cyprze Północnym to doskonały przykład łączenia biznesu z przyjemnością. Niesamowite piękno przyrody łączy się tu z łagodnym klimatem śródziemnomorskim. Ze względu na maksymalną liczbę słonecznych dni w roku, doskonałą widoczność pod wodą oraz rozwiniętą infrastrukturę, wakacje na Cyprze Północnym przyciągają dużą liczbę miłośników nurkowania .

Przyroda i klimat Cypru Północnego sprzyja wypoczynkowi i nurkowaniu. Przytulne zatoczki i groty zachęcają do zwiedzania. Cypr Północny to dobre miejsce dla miłośników podwodnych skał i zatopionych statków. Po męczącej kąpieli można odpocząć w starym porcie w przytulnej restauracji.

Kategoria:

Centra nurkowe na każdy gust
Na Cyprze Północnym jest wiele unikalnych miejsc do nurkowania , które oferują każdemu, kto chce w pełni cieszyć się tym wspaniałym sportem. Centra nurkowe organizują specjalistyczne wycieczki na ponad dwudziestu trasach. Oto kilka z nich (ze wskazaniem głębokości nurkowania): The Wall – 29m, Zephyros – 20m, Powerstation – 13-30m, Pinoccio – 14-26m, Paradise – 42m, Anchor and Cockpit – 27m, Rita – 12m, Fred – 25m, Farma Kurczaków – 18m, Kormakiti – 25m, Bambi – 14m, Wrak – 30m, Wyspy Mare Monte – 14m, Zagubione – 18m, Zeyko – 28m, Nieznany wrak – 17m, Antykwariat – 25m, Mare Monte – 18m.

A dla tych, którzy chcą tylko dowiedzieć się, czym jest nurkowanie , w centrach jest wiele kursów dla początkujących. Kursy nauczą Cię, jak korzystać z technik nurkowych, jak oddychać i co robić w nagłych wypadkach. Zwieńczeniem szkolenia będzie pierwsze nurkowanie na głębokość 20 metrów.

Dla bardziej doświadczonych turystów centra nurkowe na Cyprze Północnym co jakiś czas organizują wycieczki do odległych i egzotycznych części wybrzeża, gdzie nurkowie mogą zanurkować w badaniu zatopionych samolotów, statków (w tym legendarnego statku Zenobia) i odwiedzić starożytne zalane miasta. Dla miłośników polowań pod wodą Cypr Północny zapewnia specjalne usługi. Polowanie to nie stanowi żadnego zagrożenia dla wczasowiczów, ponieważ wydzielono do tego specjalne strefy.

DORADCA PRAWNY Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
tel. miejski +48 616-243-758
https://www.piotrschneider.com/

WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze  https://www.piotrschneider.com/blog/
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
Książki e-booki – https://www.piotrschneider.com/ksiazki-e-booki/
YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

2 opinie dla Nurkowie wolą nurkować na Cyprze Północnym

 1. Piotrs Schneider

 2. Schneider

  DORADCA PRAWNY
  tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
  tel. miejski +48 616-243-758
  https://www.piotrschneider.com/
  piotr@piotrschneider.com
  Nieruchomości PEŁNA OFERTA – https://domnacyprze.com/
  WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze https://www.piotrschneider.com/blog/
  Godziny pracy:
  Poniedziałek – Sobota
  w godzinach od 9.00 do 18.00

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL