Nieruchomości na Cyprze Północnym

(1 opinia klienta)

Nieruchomości na Cyprze
Jeśli marzyłeś o własnym biznesie, willi lub domu na Cyprze lub luksusowym apartamencie z pięknym widokiem na morski krajobraz to nasza firma zrealizuje Twoje marzenie jak najszybciej.
Szczególnie popularne są obecnie niedrogie nieruchomości na Cyprze Północnym nad morzem.
Dla tych, którzy nie lubią wypoczywać w hotelu, ale preferują bardziej domową atmosferę, zapewniamy możliwość krótkoterminowego wynajmu apartamentów na czas wakacji. Jeśli jesteś przyzwyczajony do komfortowego wypoczynku lub przebywasz w dużym towarzystwie, to dla Twojej wygody dobierzemy opcje na domy i wille, w zależności od Twoich życzeń: nad morzem lub w górach, w mieście lub poza nim, zarówno wolnostojące i zlokalizowane w kompleksie.
Nieruchomości na Cyprze – nowy stopień Twojej wolności!
Cypr jest jednym z najpopularniejszych całorocznych ośrodków turystycznych w Europie i obiecującym kierunkiem rozwoju biznesu. Co roku na wyspę przyjeżdżają miliony turystów .
Dlatego też nieruchomości na Cyprze Północnym to nie tylko dom wakacyjny i korzystna dla wszystkich opcja inwestowania wolnych środków, ale także dobre źródło dochodu. Kupując nieruchomości mieszkalne lub komercyjne na Cyprze, otrzymujesz:
Cypr Północnym to idealne miejsce na wakacje o każdej porze roku. Liczba słonecznych dni na Cyprze wynosi około 330-340 rocznie. Temperatura powietrza latem nie spada poniżej 30 stopni Celsjusza. Zimy na naszej wyspie są łagodne. Nasza firma wybierze dla Ciebie najlepszą opcję zakupu wakacyjnej nieruchomości na Cyprze, biorąc pod uwagę Twoje życzenia i budżet.
Możliwość rozszerzenia własnego biznesu.
Wiele firm, przenosi swój biznes na Cypr. Elastyczne ustawodawstwo w zakresie finansów i preferencyjnego opodatkowania przyciągnęło na wyspę tysiące firm. W ciągu ostatnich kilku lat dziesiątki dużych i setki małych firm high-tech przeniosły się na Cypr. Dla nich na wyspie obowiązują specjalne, obniżone stawki podatkowe. Przeprowadzka na Cypr Północny może być nową rundą rozwoju dla Twojej firmy. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy idealną opcję kupna i wynajęcia biura na Cyprze – od eleganckich biur z panoramicznym widokiem na morze po przytulne „domowe” biura w cypryjskich willach (ta opcja jest obecnie bardzo popularna wśród małych firm).
Stabilne źródło dochodu.
W ślad za spółkami ich pracownicy wraz z rodzinami przenoszą się na Cypr. Z reguły przy wysokim poziomie płac i nie mniej wysokim zapotrzebowaniu na wynajem długoterminowy domów i mieszkań na Cyprze. Kupując nieruchomość komercyjną i mieszkalną na Cyprze, otrzymujesz możliwość uzyskania dochodu z jej wynajmu. Cypr Północny jest piątym miejscem na świecie pod względem dochodów z wynajmu nieruchomości. Dochód z wynajmu na Cyprze może sięgać 30-40%. To znacznie więcej niż w innych krajach UE. Nasza firma nie tylko pomoże Ci znaleźć i kupić nieruchomość komercyjną i prywatną, ale także wynająć ją po najlepszych cenach.
Nieruchomości inwestycyjne o dużym potencjale wzrostu.
Nieruchomości na Cyprze , niezależnie od ich wartości, to inwestycja pierwszej klasy. Wzrost cen nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych na wyspie sięga 10% rocznie, a w Girne lub Famagusta, w najbardziej atrakcyjnym obecnie rejonie Cypru na zakup domów, mieszkań, gruntów i biur sięga 15 20% rocznie. Kupując nieruchomość na Cyprze teraz, za rok otrzymasz odsetki, z którymi żaden depozyt bankowy nie może konkurować! Przyjdź do nas po nieruchomość! Będziesz zadowolony!

Jeśli zastanawiasz się, w którym kraju w Europie najbardziej opłaca się kupić nieruchomość, nie wahaj się! Cypr Północnym to najlepszy wybór!
Według analityków, nieruchomości na Cyprze są najbardziej poszukiwane, którzy inwestują swój kapitał w zakup willi, mieszkań, gruntów i biur za granicą.
Cypr Połnocny to mała i gościnna wyspa, która słynie z ciepłego klimatu, doskonałych plaż, pięknej, nietkniętej przyrody, w połączeniu z europejskim standardem życia. Położenie Cypru jest niemal idealne.
Najbardziej atrakcyjnym miastem pod względem zakupu nieruchomości mieszkalnych na Cyprze jest Girne i Famagusta.
Tylko u nas możesz uzyskać:
• Prawdziwe oferty. Informacje o nieruchomościach w naszej bazie aktualizujemy co 12 godzin. Tylko u nas znajdziesz najnowsze i najbardziej aktualne oferty działek mieszkaniowych, komercyjnych i działek na Cyprze.
• Optymalne ceny. Współpracujemy bezpośrednio z właścicielami domów, deweloperami i firmami zarządzającymi. Żadnych pośredników i ukrytych opłat! Naszą misją jest uczynienie rynku nieruchomości na Cyprze przejrzystym, zrozumiałym i otwartym dla wszystkich jego uczestników.
• Maksymalna przejrzystość. Jesteśmy wybredni w doborze obiektów. Wszystkie nieruchomości mieszkalne i komercyjne, z którymi współpracujemy, są dokładnie sprawdzane. Zwracając się do nas, możesz być pewien stuprocentowej czystości prawnej oferowanego Ci mienia.
• Efektywność. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i ugruntowanym kontaktom we wszystkich organach regulacyjnych na Cyprze możemy nie tylko wybrać najlepsze opcje w możliwie najkrótszym czasie, ale również szybko sporządzić wszystkie niezbędne dokumenty i rozwiązać związane z tym kwestie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
• Pełny pakiet usług. Poza doborem obiektów, doradztwem, pełną obsługą osobistą i kontrolą transakcji zakupu nieruchomości na Cyprze, naszym klientom oferujemy również szeroki wachlarz usług z tym związanych. Wśród nich: wynajem, zarządzanie i wycena nieruchomości, doradztwo w kwestiach prawnych, administracyjnych, ubezpieczeniowych, finansowych, hipotecznych i wiele innych. W przypadku zakupu działki na Cyprze pomożemy w budowie budynków mieszkalnych lub komercyjnych, a także w uzyskaniu wszystkich niezbędnych do tego pozwoleń. Jeśli szukasz willi lub mieszkania na Cyprze na wynajem krótkoterminowy, nasza baza danych ma również dla Ciebie gorące oferty!
Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru! Jesteśmy zawsze w kontakcie! Rozpatrzymy Twoją prośbę i odpowiemy na wszelkie pytania w ciągu jednego dnia!

Zwrot inwestycji przy wynajmowaniu nieruchomości wynosi 9-10% w skali rocznej.
Możliwość płatności kryptowalutami , zapłacisz większością kryptowalut bez weryfikacji i ograniczeń kwotowych. Przyjmujemy płatności Bitcoin.

UWAGA  na Cyprze Północnym istnieją trzy tytuły własności, sprawdzamy księgi wieczyste oraz pomagamy uzyskać tytuł, który zapewnia wyłączną własność nieruchomość >>więcej<<
Niestety, niektórzy agenci nieruchomości i budowlani, którzy szkodzą branży, mogą wykorzystać tę niewiedzę która uniemożliwi uzyskanie tytułu do nieruchomości.

Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber
tel. miejski +48 616-243-758

Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00

 

1 opinia dla Nieruchomości na Cyprze Północnym

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL