Nieruchomości na Cyprze Północnym: Jak znaleźć idealny dom wakacyjny

Spisie treści
Nieruchomości na Cyprze Północnym: Najpiękniejsze miasta
Nieruchomości na Cyprze Północnym: wskazówki dotyczące życia w wymarzonym regionie
Cypr Północny: Kupno domu
Cypr Północny: kup mieszkanie
Migracja na Cypr Północny
Cypr Północny: zatrudnij agenta nieruchomości
Cypr to jedna z największych i najpiękniejszych wysp na Morzu Śródziemnym. Można tam opalać się na najpiękniejszych plażach, delektować się kuchnią śródziemnomorską i odkrywać tradycyjne nadmorskie miasteczka. Nic więc dziwnego, że Cypr jest popularnym kierunkiem wakacyjnym. Rozważasz zakup domu na Cyprze Północnym? Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o nieruchomościach na Cyprze Północnym.

Na Cyprze Północnym znajdziesz nowoczesne domy wakacyjne tuż nad morzem

Nieruchomości na Cyprze Północnym: Najpiękniejsze miasta
Północ wyspy śródziemnomorskiej słynie głównie z trzech miast. Famagosta, Kyrenia i Nikozja to największe i najważniejsze kierunki. Nieruchomości na Cyprze Północnym przekonują stylem śródziemnomorskim. Stolica Nikozji jest podzielona na turecką część północną i grecką część południową. Chociaż wyspa jest podzielona, ​​przejście między obiema częściami jest możliwe bez żadnych problemów. W gastronomii mieszają się też wpływy greckie i tureckie. Wybrzeże kusi małymi zatoczkami, długimi piaszczystymi i żwirowymi plażami oraz imponującymi stromymi klifami. W głębi lądu, przez krajobraz przebiega pasmo górskie Kyrenia. Na północnym wybrzeżu znajduje się port o tej samej nazwie, Kyrenia. Dziś to miasto jest również znane jako Girne.

Nieruchomości na Cyprze Północnym: wskazówki dotyczące życia w wymarzonym regionie
Mieszkasz w Niemczech i szukasz domu wakacyjnego na Cyprze Północnym? Możesz łatwo zamienić to marzenie w rzeczywistość. Ponieważ dla obywateli UE nie ma ograniczeń przy zakupie nieruchomości na Cyprze. Niemniej jednak powinieneś przestrzegać kilku wskazówek, aby nie wpaść w pułapkę zakupową. Przy zakupie należy zasięgnąć porady licencjonowanych prawników. Oznacza to, że masz po swojej stronie doradcę prawnego, który dokładnie wie, na co zwrócić uwagę przy zakupie nieruchomości na Cyprze Północnym. Na przykład na wypisach z księgi wieczystej zawsze należy podać datę. Kupując grunt, należy upewnić się, że budowa jest dozwolona. Ta informacja jest dostępna w administracji miejskiej.
Kupno domu
Jeśli chcesz kupić nieruchomość na Cyprze Północnym, najpierw zdecyduj o regionie i zobacz różne nieruchomości. Możesz więc dokonać porównań i znaleźć dla siebie idealny dom wakacyjny. Kiedy już zdecydujesz, jaki dom chcesz kupić na Cyprze Północnym, skonsultuj się z prawnikiem. On sporządzi dla Ciebie umowę sprzedaży. Dodatkowo prawnik sprawdzi dla Ciebie, czy nieruchomość jest wolna od hipotek i czy w momencie budowy było dostępne pozwolenie na budowę. Aby sprzedaż była ważna, sprzedawca musi posiadać tytuł. Prawnik również może to sprawdzić. Po zawarciu umowy kupna otrzymasz tytuł własności. Ten akt czyni Cię właścicielem nieruchomości na Cyprze Północnym.
kup mieszkanie
Nawet jeśli nie kupujesz całego domu, ale mieszkanie, powinieneś liczyć na wsparcie prawnika. W ten sposób możesz mieć pewność, że umowa kupna precyzuje strukturę własności. Kupno mieszkania na Cyprze Północnym może mieć wiele zalet. Na przykład mieszkanie jest łatwiejsze w utrzymaniu niż dom. Ponadto mieszkania na Cyprze mają duży potencjał do aprecjacji. Mieszkania na Cyprze Północnym mają powierzchnię od 40 do 100 metrów kwadratowych i kosztują od 40 000 do 90 000 euro. Cena zakupu zależy również od lokalizacji. Średnio mieszkania w Nikozji są zawsze nieco droższe niż poza stolicą.
Cypr Północny
Cypr Północny jest atrakcyjnym kierunkiem emigracji ze względu na swoje położenie geograficzne. Nawet zimą panują przyjemne temperatury na zewnątrz od 15 do 20 stopni Celsjusza. Oprócz wielu godzin słonecznych mieszkańcy Cypru Północnego korzystają z niskich kosztów życia. Po zakupie domu wakacyjnego lub mieszkania koszty są mniejsze niż w Niemczech. Należy jednak zauważyć, że sam zakup wiąże się z dodatkowymi kosztami. Oprócz ceny zakupu istnieją opłaty prawne i notarialne, opłaty eksperckie, opłata za przelew i opłata skarbowa. Kupujący muszą liczyć się z około dziesięcioprocentowymi dodatkowymi kosztami.
zatrudnij agenta nieruchomości
Jeśli nie jesteś mieszkańcem Cypru Północnego, znalezienie wymarzonej nieruchomości będzie łatwiejsze z agentem nieruchomości. Pośrednicy w obrocie nieruchomościami wybierają dla Ciebie najlepsze nieruchomości z szerokiej gamy ofert i umawiają się na oglądanie. Wystarczy zaplanować przyjazd, a zwiedzanie można rozpocząć zaraz po przyjeździe. Ponadto prowizja dla brokerów cypryjskich jest zwykle niższa niż w Niemczech i zwykle wynosi około pięciu procent ceny zakupu.

+48 513 687 465
+48 508 168 307
+48 601 130 730
+48 513 685 815

https://cypr-wgn.pl/

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nieruchomości na Cyprze Północnym: Jak znaleźć idealny dom wakacyjny”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL