Jak zrobić szybki przelew za granicę?

Zdarzają się czasem sytuacje, w których konieczny jest natychmiastowy przelew środków. Konta bankowe uzależnione są od sesji bankowych i zwykle uniemożliwiają ekspresowe zaksięgowanie pieniędzy na naszym rachunku. Problemem jest również posiadanie konta w banku w kraju innym niż odbiorca lub nadawca przelewu – wiąże się to z dużymi opłatami.
Alternatywą jest Bitcoin, który może zostać odebrany o każdej porze dnia i nocy, a jego transfer jest dużo tańszy od tradycyjnego, bankowego. Cyfrowe waluty działają w systemie 24/7

Bitcoin i inne cyfrowe monety są niezależne od instytucji finansowych takich jak banki. Dlatego przelewy księgowane są natychmiastowo, dzięki czemu możliwe są ekspresowe przelewy środków. Nasza giełda pozwala na błyskawiczne transfery w cyfrowej walucie. Jedyne czego potrzebujemy to nasze konto i rachunek odbiorcy. Nie musimy podawać żadnych danych, wystarczy, że znamy adres portfela, na który chcemy przelać pieniądze.

Uniwersalna waluta

Bitcoin jest walutą międzynarodową. Jej posiadacz może dokonywać nią płatności za towary i usługi w sklepach stacjonarnych i internetowych na całym świecie. Lista punktów akceptujących Bitcoina ciągle wzrasta. Cyfrowa waluta może zostać również wypłacona w bankomacie w postaci waluty fiat (PLN, EUR, USD itd). W przypadku Bitcoina nie ogranicza nas bariera czasowa, ani miejsce w jakim się znajdujemy – jak już wspomnieliśmy, przelewy księgowane są natychmiastowo.

Wypłaty i płatności cyfrowymi środkami

W momencie gdy odbiorca odebrał już przelew, może od razu wypłacić środki w wybranej przez siebie metodzie. Może to nastąpić w zwykłym bankomacie lub specjalnym Bitomacie, których liczba ciągle rośnie w całej Polsce i na świecie. Oprócz tego istnieje możliwość wypłacenia środków przelewem.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak zrobić szybki przelew za granicę?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL