Golf na Cyprze Północnym. Klub golfowy Korineum (Korineum Golf & Country Club). Hotel wypoczynkowy Korineum Golf & Beach Resort

(1 opinia klienta)

Kategoria:

Najbardziej popularne pola golfowymi na Cyprze Północnym to pola Korineum Golf & Country Club. Jest to hotel wypoczynkowy Korineum Golf & Beach Resort. Cypr Północny jest jednym z najlepszych miejsc do gry w golfa. Dzięki dużej liczbie dni słonecznych w roku, pięknym widokom oraz wspaniałym krajobrazom naturalnym, gra w golfa na Cyprze Północnym sprawia jeszcze większą przyjemność.
Od kwietnia 2007 r. klub golfowy Korineum cieszy graczy wspaniałym 21-dołkowym polem golfowym, cudownym hotelem, salonem SPA, restauracją dla 200 osób i domem klubowym. Klub zapewnia szkolenie dla początkujących w akademii, zlokalizowanej na terenie klubu Korineum Golf.

Specjalnie zaprojektowany plac, obecność dwóch jezior na terenie klubu z widokiem na góry, przemyślnie położone bunkry, fairwaye oraz greeny są stworzone żeby zrobić grę jeszcze bardziej przyjemną i fascynującą.

Korineum jest zlokalizowany w pobliżu miasta Girne. Terytorium klubu wynosi 65 hektarów, więc dla tych, którzy nie lubią pokonywać dużej odległości pieszo, do dyspozycji jest 37 wózków golfowych. Po grze można posiedzieć w lokalnym barze i сieszyć się widokiem na Morze Śródziemne. Dzięki łagodnemu klimatowi Cypru Północnego grać w golfa tutaj można przez cały rok.

Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber
tel. miejski +48 616-243-758
piotr@piotrschneider.com
www.piotrschneider.com

Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

1 opinia dla Golf na Cyprze Północnym. Klub golfowy Korineum (Korineum Golf & Country Club). Hotel wypoczynkowy Korineum Golf & Beach Resort

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL