Girne American University (GAU) Girne American University

(1 opinia klienta)

Girne American University (GAU) Girne American University jest najbardziej prestiżową instytucją edukacyjną na Cyprze Północnym . Dyplomy tej uczelni przyjmowane są na całym świecie, co wraz z wysoką jakością kształcenia przesądziło o prestiżu tej uczelni.

Kategoria:

Girne American University (GAU) Girne American University jest jedną z najlepszych na świecie instytucji szkolnictwa wyższego. Instytut jest akredytowany przez wiele światowych organizacji, w tym Association of Independent Colleges and Schools oraz US Higher Education Commission. Uczelnia działa od 1985 roku. GAU ma 8 wydziałów, w tym Wydział Ekonomiczno-Biznesowy, Wydział Architektury i Inżynierii, Wydział Humanistyczny, Pedagogiczny, Komunikacji oraz Wydział Prawa.

Dzięki rozwiniętemu systemowi interakcji z innymi światowej klasy uczelniami, GAU ma możliwość studiowania na odległość według specjalnych programów edukacyjnych.
Edukacja w GAU to wysokiej jakości, relaksujące środowisko i możliwość skorzystania z pomocy nauczycieli. GAU znajduje się w malowniczym zakątku Kyrenii. Girne American University prowadzi szkolenia zgodnie z amerykańskim systemem edukacji , co gwarantuje bardzo dobre perspektywy zatrudnienia dla studentów, którzy ukończyli GAU na Cyprze i na całym świecie.

Uczelnia prowadzi również studia magisterskie i podyplomowe.

Znajomość języka angielskiego w celu przyjęcia na GAU
Cudzoziemcy wstępujący na Girne American University (GAU) muszą posiadać między innymi certyfikat znajomości języka angielskiego (TOEFL, IELTS, FCE, CAE lub CPE).

DORADCA PRAWNY Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
tel. miejski +48 616-243-758
https://www.piotrschneider.com/
piotr@piotrschneider.com
WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze  https://www.piotrschneider.com/blog/
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
Książki e-booki – https://www.piotrschneider.com/ksiazki-e-booki/
YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

1 opinia dla Girne American University (GAU) Girne American University

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL