Gdzie jest najlepsze leczenie na Cyprze Północnym? KOLAN British Hospital

(2 opinie klienta)

Gdzie jest najlepsze leczenie na Cyprze Północnym? KOLAN British Hospital jest jednym z najbardziej popularnych centrów medycznych Cypru Północnego. Sieć klinik, założona w Turcji w latach 90-ch XX wieku, zasłużenie jest najbardziej popularną jak wśród mieszkańców Cypru, tak i wśród gości.

Kategoria:

Cypr Północny rozwija się aktywnie. Początkowo kliniki centrum medycznego KOLAN British Hospital znajdowały się tylko w Stambule. Ale dzięki temu, że system ochrony zdrowia Cypru Północnego zaczął rozwijać się aktywnie, placówki centrum zjawiły się w 2012 roku w miastach Cypru Północnego – Lefkosii i Kirenii. Dzisiaj w centrum działa system zniżkowy oraz usług bezpłatnych dla gości.

KOLAN British Hospital wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia medyczne. Klinika łączy nowoczesny dizajn z praktycznością, tworząc bardzo dobre wrażenie o te centrum. Ponieważ KOLAN British Hospital pożyczył dużo od medycyny europejskiej, wszystko tutaj zapewnia komfort pobytu, zaczynając od dystrybutorów wody i ekspresów do kawy, kończąc bezpłatnym Wi-Fi.
Została również wzięta pod uwagę specyfika pracy lekarzy pogotowia ratunkowego oraz laboratoriów. Windy oraz osobne wejście są specjalnie zaprojektowane w celu szybkiego dostarczenia pacjenta do sali operacyjnej lub pokoju zabiegowego.

Laboratoria są wyposażone w nowoczesne urządzenia medyczne do badania analiz, więc czas oczekiwania na wyniki w wielu przypadkach nie będzie przekraczał półgodziny.

Wielką zaletą kliniki KOLAN British Hospital jest jej personel rosyjskojęzyczny. W klinice pracują specjaliści, którzy mówią w językach rosyjskim, angielskim, tureckim, arabskim oraz azerbejdżańskim. Podobnym mnóstwom obsługiwanych języków może pochwalić się nie każda placówka medyczna na Cyprze Północnym lub w innych państwach strefy śródziemnomorskiej.

Gdzie jest najlepsze leczenie na Cyprze Północnym? KOLAN British Hospital. Medycyna na Cyprze Północnym, system opieki zdrowotnej na Cyprze Północnym

Drugą wielką zaletą KOLAN British Hospital jest solidna zniżka, która wynosi 20% i obejmuje konsultacje, operacje oraz inne usługi dla rosyjskojęzycznych klientów.

Oprócz tego, oferowano mnóstwo innych przyjemnych rzeczy, np. Bezpłatny transfer między filiami KOLAN British Hospital, możliwość bezpłatnie przejść ogólne badanie krwi lub zmierzyć ciśnienie.

Po przeanalizowaniu powyższego można stwierdzić, że system medyczny Cypru Północnego przyciąga takimi zaletami, jak wykwalifikowany rosyjskojęzyczny personel, stosunkowo niskie ceny oraz usługi o wysokim poziomie jakości. System medyczne ciągle się rozwija i z czasem całkiem może osiągnąć poziom medycyny w USA oraz w Niemczech.

DORADCA PRAWNY Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
tel. miejski +48 616-243-758
https://www.piotrschneider.com/
piotr@piotrschneider.com

WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze  https://www.piotrschneider.com/blog/
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
Książki e-booki – https://www.piotrschneider.com/ksiazki-e-booki/
YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

2 opinie dla Gdzie jest najlepsze leczenie na Cyprze Północnym? KOLAN British Hospital

 1. Piotrs Schneider

 2. Schneider

  DORADCA PRAWNY
  tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
  tel. miejski +48 616-243-758
  https://www.piotrschneider.com/
  piotr@piotrschneider.com
  Nieruchomości PEŁNA OFERTA – https://domnacyprze.com/
  WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze https://www.piotrschneider.com/blog/
  Godziny pracy:
  Poniedziałek – Sobota
  w godzinach od 9.00 do 18.00

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL