FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z ZAKUPEM🏆🥇

(1 opinia klienta)

Bez doświadczonych doradców, wypełnienie wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości za granicą, może okazać się bardzo trudne. A niestety, wszelkie inwestycje za granicą wiążą się z dodatkowymi kosztami – należy pamiętać o różnych opłatach i podatkach, zależnych od danego państwa.

Bardzo często zdarza się, że banki w Polsce nie chcą zawiązać umowy kredytu na zakup domu czy mieszkania za granicą, uważając to za transakcję ryzykowną – wtedy tego typu finansowanie, dużo łatwiej i szybciej otrzymamy od lokalnych banków, mających swoją siedzibę w kraju, w którym nieruchomość chcemy kupić. W tym aspekcie również przez wszelkie formalności przeprowadzi nas profesjonalista, jeśli tylko skorzystamy z usług odpowiedniego biura.

Poświadczenie notarialne, umowa kupna-sprzedaży nieruchomości, wpis w księdze wieczystej to także szereg innych formalności, które należy dopełnić, by właściwie przejść proces przenoszenia praw własności do danego obiektu i cieszyć się własnym apartamentem czy domem w innym kraju. Jeśli nie chcesz ryzykować – warto skorzystać z wiedzy specjalistów w tej dziedzinie.

1 opinia dla FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z ZAKUPEM🏆🥇

 1. Schneider

  PIOTR SCHNEIDER
  +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber-Messenger
  +48 616-243-758
  CYPR POLSKI PRAWNIK – https://www.piotrschneider.com/
  OFERTA NIERUCHOMOŚCI – https://domnacyprze.com/
  Godziny pracy:
  Poniedziałek – Sobota
  w godzinach od 9.00 do 18.00

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

INFOLINIA PL