Forbes wybrał Cypr Północny jako najlepsze miejsce na świecie.

(1 opinia klienta)

Kategoria:

Forbes wybrał Cypr Północny jako najlepsze miejsce na świecie dla inwestycji w nieruchomości przy plaży.
Dom przy plaży w İskele na północnym Cyprze jest uznawany za najlepszą inwestycję na świecie w 2021 roku dla osób pragnących zamieszkać lub przejść na emeryturę za granicą.

Pozostałe cztery miejsca w rankingu branżowym i inwestycyjnym Forbes Magazine znajdują się w Kolumbii, Brazylii, Meksyku i Belize.

Odkrycia opierają się na badaniach przeprowadzonych w ramach globalnego badania nieruchomości Live and Invest Overseas 2021. Jego roczny indeks uwzględnia różne kryteria przy określaniu najlepszych na świecie lokalizacji do inwestowania w domy za granicą.

Badanie porównuje koszt zakupu dwupokojowego mieszkania z dwoma łazienkami w dzielnicach, w których „emigrant z emerytu byłby wygodny i prawdopodobnie kupiłby”. Rekomendowane lokalizacje mają również silne rynki wynajmu, co czyni je idealnymi możliwościami inwestycyjnymi.

Jeśli masz ochotę na przygodę na tym etapie swojego życia, jednocześnie zwiększając budżet emerytalny, aby kupić prawdziwy, luksusowy standard życia na jednym z najpiękniejszych odcinków wybrzeża na świecie, Cypr Północny powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy.

Kathleen Peddicord – autorka artykułu dla magazynu Forbes
Na szczycie tegorocznej listy znajduje się İskele, Cypr Północny. W artykule „5 Best Beachfront Buys for 2021”, skierowany głównie do amerykańskich czytelników magazynu Forbes, autorka Kathleen Peddicord pisze, że Cypr Północny „jest najlepszym regionem Morza Śródziemnego za ułamek ceny życia w medycznym życiu gdzie indziej ”.

Dodaje, że „Cypr Północny to także bezpieczny i gościnny kraj z rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, w tym klubami, kasynami i luksusowymi hotelami. przystępne cenowo niż ich odpowiedniki we Francji i Włoszech ”.

W artykule stwierdzono, że oprócz niskich kosztów utrzymania, „główne atrakcje Cypru Północnego to piasek i morze”, promujące İskele, na wschodnim wybrzeżu wyspy. Cytuje koszt mieszkania przy plaży w İskele z bezpośrednim dostępem do plaży kosztuje „zaledwie 75 000 dolarów” (54 600 funtów).

Zwrot inwestycji przy wynajmowaniu nieruchomości wynosi 9-10% w skali rocznej.

Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber
tel. miejski +48 616-243-758
www.piotrschneider.com
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

1 opinia dla Forbes wybrał Cypr Północny jako najlepsze miejsce na świecie.

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL