Esentepe | Region o najszybszym wzroście wartości w Kyrenii

(1 opinia klienta)

Esentepe, położona we wschodniej części Kirenii, oparta plecami o wspaniałą zieleń gór Beşparmak i zwrócona twarzą ku błękitowi Morza Śródziemnego…

Wioska Esentepe, położona na pagórkowatym terenie z doskonałym widokiem, była popularne miejsce od bardzo dawna. Obiekty wypoczynkowe powstające w pobliżu wsi są szczególnie mile widziane dla tych, którzy przyjeżdżają latem z bryzą, którą mają przez cały rok. Wraz z rosnącą z biegiem czasu populacją wsi i wzrostem liczby miejsc wakacyjnych, region przyciąga uwagę obcokrajowców, zwłaszcza Skandynawów.

W tym artykule zebraliśmy nowe projekty, które zostały wdrożone w regionie Esentepe, te, które zostały niedawno ukończone lub są nadal w budowie. Dzięki tym projektom widzimy, że region z każdym dniem coraz bardziej się rozwija. Ciągły wzrost wartości projektów mieszkaniowych przyciąga tu także inwestorów. Esentepe przyciąga uwagę

Kategoria:

ścieżkami nadającymi się do spacerów na łonie natury, wybrzeżem, plażami i słynnym Korineum Golf Resort , który jest na światowych standardach. Korineum wyróżnia się jako pierwsze i jedyne międzynarodowe pole golfowe na Cyprze Północnym. Do dyspozycji Gości jest hotel butikowy Korineum, 18-dołkowe pole golfowe, 3-dołkowe pole akademii oraz 4 gliniane korty tenisowe.

 

Sun Valley – Baştaşlar Construction (Seaside / Mountainside )

Wiele nagradzanych projektów Baştaşlar Construction, które w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju regionu, składa się z dwóch części: Sun Valley, Mountain i Sea Side. Na cześć ukończenia etapu Cove Village nad morzem na imprezie, która odbyła się w ostatnich miesiącach, wprowadzono dwa nowe etapy. Cove Garden Village Faza II od strony morza i Rose Village od strony góry, które właśnie zostały wystawione na sprzedaż, przyciągają uwagę podobnie jak pozostałe fazy projektu ze swoimi kawalerkami, luksusowymi mieszkaniami 1+1 i 2+1.

LJ Park – Probuilder

Ten projekt firmy Probuilder, która współpracuje głównie z zagranicznymi agencjami, jest zawsze kupowany przez zagranicznych inwestorów lub wczasowiczów w LJ Park. Najbardziej uderzającą częścią projektu jest to, że choć znajduje się on już w zieleni, duża jego część jest utrzymana jako teren zielony w swoich granicach. Projekt, który jest w trakcie realizacji, ma trafić do właścicieli domów pod koniec roku.

Karpasia Elite – Kensington

Oferujący luksusowe apartamenty z 2 sypialniami na parterze lub tarasie, projekt znajduje się w Esentepe, bardzo blisko Korineum i morza. Karpasia Elite, jeden z nielicznych sąsiadujących ze sobą projektów Kensington, tworzy miejsca, w których właściciele domów mogą miło spędzić czas, dzięki wspólnemu basenowi i kortom tenisowym w kompleksie. Turtle Bay i Olive Grove Apartments znajdują się w tym regionie, wraz z projektem Karpasia by the Sea, który obejmuje specjalnie zaprojektowane wille.

Cezar Klif – Afik Group

Afik Group, która stworzyła dużą markę z ogromnym kompleksem Caesar Resort w Iskele Long Beach, oferuje wiele różnych opcji mieszkaniowych na dużym obszarze z projektem Caesar Cliff w Esentepe, po Caesar Bay w Girne Tatlısu. Rezydencji towarzyszą ogromne baseny i wiele obszarów aktywności społecznej, od apartamentów typu studio po bliźniacze wille. Afik Group jest znana z oferowania kupującym długich planów płatności i różnych możliwości inwestycyjnych w swoich projektach.

Latarnia Morska – Evergreen Developments

Budowa projektu Lighthouse, na który składają się nowoczesne wille z 2 i 3 sypialniami z fantastycznym widokiem, w odległości spaceru od plaży Esentepe, postępuje w szybkim tempie. W tym projekcie, który składa się z dwóch rzędów wolnostojących i bliźniaczych willi, każda rezydencja będzie miała prywatny basen. W nawiązaniu do pozostałych projektów Evergreen Development Group w Girne i Güzelyurt, ostatnie rezydencje są w sprzedaży w projekcie, który przyciągnął uwagę inwestorów!

Idylla – cypryjskie konstrukcje

Projekt, który składa się z 7 dwupiętrowych bloków i oferuje świetną inwestycję z dwoma różnymi typami nowoczesnych mieszkań, patrzy na koncepcję domu wakacyjnego z bardzo dobrej perspektywy. Idyll Homes znajduje się po drugiej stronie dziewiczej plaży Esentepe, a obok niej znajduje się supermarket. Zbudowany przez Cyprus Constructions projekt zwraca uwagę swoim widokiem na lofty ze szklanymi fasadami, ścianami ogrodów zbudowanymi z naturalnych kamieni, basenem w aquaparku i zadbaną architekturą krajobrazu.

Pearl Island – Cypr Konstrukcje

Projekt Pearl Island wyróżnia się obszarem gastronomicznym, który będzie składał się ze 156 rezydencji, które będą składać się z różnych kultur, w całym Schronisku Rybaków Esentepe oraz dużym basenem, który wylewa się do ogrodu i wypływa z niego. Rezydencje, z których wszystkie planowane są jako mieszkania typu studio i tarasy, mogą w razie potrzeby łączyć się w rezydencje z wieloma sypialniami. Budowa projektu, który zwraca uwagę zwłaszcza cenami startowymi oferowanymi przed rozpoczęciem budowy, ma zakończyć się do końca roku.

Uwaga:
W tym numerze dokonaliśmy przeglądu projektów w regionie Esentepe. Bahçeli, który zaczął się rozwijać pod wpływem Esentepe i był gospodarzem wielu projektów, to kolejny region, który wymaga zbadania. W następnym numerze przyjrzymy się Bahçeli, sąsiadowi Esentepe, i tamtejszym projektom. Czekajcie na kolejny numer, w którym znajdziecie wszystko o tym regionie, który w ciągu ostatnich dwóch lat bardzo szybko się rozwinął i przyciągnął uwagę stylowymi projektami!

DORADCA PRAWNY Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
tel. miejski +48 616-243-758
https://www.piotrschneider.com/
piotr@piotrschneider.com
Nieruchomości PEŁNA OFERTA  –  https://domnacyprze.com/
WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze  https://www.piotrschneider.com/blog/
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
Książki e-booki – https://www.piotrschneider.com/ksiazki-e-booki/
YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

1 opinia dla Esentepe | Region o najszybszym wzroście wartości w Kyrenii

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL