Dlaczego życie w TRNC jest dobre, czyli 5 powodów, aby przenieść się na Cypr Północny????.

5 powodów, aby przenieść się na Cypr Północny????.

Wielu marzy o przeprowadzce i życiu nad morzem ???? w wiecznym cieple ☀️. Ale niewiele osób decyduje się na przeprowadzkę????. A powody mogą być zupełnie inne. Na przykład finanse???? czy po prostu się boisz????. A ktoś tylko czeka na „upuszczone prawo”, aby coś zmienić.

Kategoria:

Poniżej wymieniliśmy tylko kilka powodów do przeprowadzki???? do NC:

1. Klimat-pogoda-przyroda. Łagodny klimat śródziemnomorski z ponad 300 słonecznymi dniami w roku, który zapewnia ciepłą zimę, gdy wszystko kwitnie.

2. Morze????. Gdzie bez niego. Co więcej, jest to jeden z głównych powodów, dla których nasi rodacy przenoszą się do TRPC.

3. Tanie. Tak, Cypr Północny słusznie można nazwać najtańszym krajem na Morzu Śródziemnym. Koszt nieruchomości zaczyna się od 39900 £????. Natomiast w sąsiedniej Republice Cypryjskiej????????. Podobne nowe mieszkania zaczynają się od 82 000 € ????.

4. Raj inwestycyjny,  to ukryta perełka Morza Śródziemnego i niewielu inwestorów wie o tym miejscu.

5. Wynajem. W KKTC najlepszym sposobem na dochód pasywny jest wynajmowanie na krótki okres. Niewiele osób lubi zawracać sobie głowę wynajmem. A do tego masz wyjątkową okazję GWARANTOWAĆ wynajem z zyskiem 6➖8% / rocznie. A także możesz oddać swoją nieruchomość w pełną obsługę , a my z przyjemnością zrobimy to za Ciebie❗️

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dlaczego życie w TRNC jest dobre, czyli 5 powodów, aby przenieść się na Cypr Północny????.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL