Czy zakup nieruchomości na Cyprze Północnym jest bezpieczny?

Tak, zakup nieruchomości na Cyprze północnym jest całkowicie bezpieczny. 1 marca 2010 roku Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał wyrok w sprawie roszczeń Cypru Południowego uznając nadawane przez Turecką Republikę Cypru Północnego tytuły własności za legalne.

W większości są to tzw. Exchange deed. Taki tytuł własności polega na tym, że Cypryjczycy pochodzenia greckiego, którzy mieszkali na ziemiach obecnego Cypru Północnego wymieniali się ziemią z z Cypryjczykami pochodzenia tureckiego, którzy mieszkali na ziemiach obecnego Cypru południowego. Wszystkie te transakcje są uznane międzynarodowo. Są też tzw turkish pre 1974 title deed, które oznaczają, że właścicielem ziemi na Cyprze północnym był Cypryjczyk pochodzenia tureckiego. Wszystkie polecane przez nas inwestycje posiadają uregulowany, uznany międzynarodowo status prawny. Dodatkowym zabezpieczeniem jest, tak jak w Polsce, tzw rejestracja kontraktu tzn. że każda umowa jest rejestrowana w elektronicznych księgach wieczystych, co skutkuje tym, że nieruchomości w budowie nie da się dwa razy sprzedać.

Osoby, które kupiły lub zamierzają nabyć nieruchomość, mogą z naszą pomocą ustalić lub uzyskać tytuł własności który w przyszłości umożliwi bezproblemowe użytkowanie lub sprzedaż posiadanej nieruchomości.

Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber
tel. miejski +48 616-243-758
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00

CYPRYJSKI TYTUŁ WŁASNOŚCI (KOÇAN) TAPU – KSIĘGI WIECZYSTE >>więcej<<

 

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czy zakup nieruchomości na Cyprze Północnym jest bezpieczny?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL