Czy warto kupić nieruchomość na Cyprze Północnym ?

(1 opinia klienta)

Kategoria:

Wiele państw na południu Europy cieszy się dużym zainteresowaniem zagranicznych inwestorów. Hiszpania, Grecji czy Portugalia to popularne kraje w branży nieruchomości. W gronie atrakcyjnych lokalizacji od kilku lat znajduje się także malowniczy Cypr Północny, które ze względu na niskie ceny i dogodne warunki pogodowe kusi do zakupu wakacyjnej posiadłości.
Atrakcyjny stosunek jakości do ceny
Coraz większy popyt powoduje, że mieszkania bardzo delikatnie drożeją, dlatego to najlepszy moment na inwestycję na Cyprze Północnym. Może ona okazać się bardzo intratna ze względu na stały ruch turystyczny, bardzo długie lato i atrakcyjne ceny najmu. Proces zakup nieruchomości odbywa się bezproblemowo, dlatego wielu analityków wskazują właśnie Cypr Północny jako bezpieczną opcję na zakup zagranicznej nieruchomości.
Lato niemal przez cały rok
Wspaniałe walory krajobrazowe i historyczne tego miejsca przyciągają turystów nie tylko z Europy, a również z Bliskiego Wschodu. Oba kontynenty są równie blisko, więc swoboda poruszania się oraz strategiczne położenie na mapie świata czyni Cypr Północny bardzo atrakcyjnym inwestycyjnie. Temperatura w ciągu roku rzadko spada poniżej 20 stopni Celsjusza, a słonecznych dni jest około 300. Do tego liczne zabytki z czasów starożytnych i bogata historia sprawiają, że na Cyprze Północnym nie można się nudzić. Wyspy Afrodyty bogata jest w pozostałości różnych cywilizacji. Zobaczyć tu można ruiny domów z epoki brązu oraz niezwykłe budowle, wybudowane w czasów imperium Greckiego i Rzymskiego.
Tanie podróżowanie to większy zysk
Walory klimatyczne, historyczne i cenowe sprawiają, że coraz więcej polskich agencji pośredniczących w swoich ofertach umieszcza Cypr Północny. Takie rozwiązanie daje pełną swobodę i wygodę prowadzenia inwestycji. Przez większą część roku mieszkanie lub dom nad brzegiem Morza Śródziemnego można wynajmować turystom, inkasując za to określoną opłatę, która będzie pewnym, dodatkowym dochodem. Ponadto cypryjska nieruchomość będzie wspaniałą opcją na znacznie tańsze wakacje. Bez prowizji biura podróży można o dowolnej porze roku skorzystać z różnorodnych atrakcji Cypru. Co ważne, z kilku portów lotniczych w Polsce regularnie kursują tanie linie lotnicze. Promocyjne loty można kupić za około 250 zł w dwie strony, dzięki czemu niewielka wysepka na Morze Śródziemnym może okazać się bardzo wygodnym i dochodowym miejscem na interesy oraz wypoczynek.
Na naszej stronie www.domnacyprze.com znajdziesz wiele ogłoszeń i bez problemu znajdziesz wymarzone mieszkanie lub dom dla siebie.

Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber
tel. miejski +48 616-243-758
https://domnacyprze.com/
biuro@domnacyprze.com
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
Książki e-booki – https://www.piotrschneider.com/ksiazki-e-booki/
YouTubehttps://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

1 opinia dla Czy warto kupić nieruchomość na Cyprze Północnym ?

  1. Piotrs Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL