Cypr Północny – Rozsądna inwestycja w przyszłość.

(1 opinia klienta)

Kategoria:

Dzisiaj wyruszamy na poszukiwanie nieruchomości do wspaniałego kraju – Cypru Północnego. Cypr Północny to wieczne lato, zmieniające się dwa razy na rok w wiosnę, która zamracza mocnymi aromatami kwitnących ogrodów To jest raj śródziemnomorski, imponujący wielością barw oraz fascunyjącymi plażami piaszczystymi, gdzie temperatura powietrza nie obniża się poniżej +12 stopni Celsiusza zimą oraz ilość dni słonecznych wynosi 360 na rok.

Żyjemy w takich czasach, kiedy na rynku jest dużo różnych ofert, więc możemy wybrać najlepsze. Dotyczy to wielu sfer życia, ale odnosi się szczególnie do kwestii wyboru nieruchomości. Ponieważ do takiego zakupu przygotowują się Państwo wcześniej, porównują oferty tych czy innych firm, rozważają różne opcje. Jeżeli chodzi o kupno nieruchomości w innym kraju, to odpowiedzialność za taki wybór zwiększa się kilkukrotnie. W ciągu ostatnich 15 lat Cypr Północny stał się rajem dla przenikliwych inwestorów – i to z wielu powodów.

Po pierwsze, przy zakupie dowolnych nieruchomości na Cyprze Północnym Państwo mogą w ciągu zaledwie 21 dni dostać zezwolenie na pobyt stały i zamieszkanie na terenie państwa, co jest bardzo ważną zaletą, dlatego że w wielu państwach zakup nieruchomości nie jest podstawą dla otrzymania zezwolenia na pobyt stały.

Po drugie, tutaj działa ruch bezwizowy. Państwo mogą wybrać opcję przelotu bezwizowego przez port lotniczy Ercan lub bezpośredni przelot przez port lotniczy w Larnace.

Po trzecie ceny nieruchomości w ośrodkach wypoczynkowych „startują” od 35000 funtów brytyjskich, co oznacza, że niemal każdy człowiek ze średnim dochodem może sobie pozwolić na zakup apartamentów za granicą, tym bardziej, że również istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty lub otrzymania kredytu od dewelopera, który nie wymaga żadnych zaświadczeń lub poręczycieli.

Po czwarte Cypr Północny jest strefą offshore, więc Państwo mogą zrobić przelew z każdego rachunku bankowego i być pewnymi w stuprocentowej poufności danych o Państwa osobie i środkach finansowych.

Po piąte, podczas kupna apartamentów lub willi Państwo nie muszą zakładać firmy, dlatego że rejestracja nieruchomości oraz działki odbywa się w Państwa imieniu.

Piotr Schneider
tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber
tel. miejski +48 616-243-758
piotr@piotrschneider.com
www.piotrschneider.com

Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
https://www.youtube.com/watch?v=zQpWj46obTw

1 opinia dla Cypr Północny – Rozsądna inwestycja w przyszłość.

  1. Piotr Schneider

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL