BLOG – Polka na obczyźnie

Klub Polki na Obczyźnie to społeczność stworzona prawie 10 lat temu, zrzeszająca Polki mieszkające w różnych miejscach na świecie.

Od początku naszym celem było opowiadanie o życiu na obczyźnie. Od prawie 10 lat opowiadamy więc nie tylko o naszych smutkach, radościach czy wyzwaniach emigracyjnych, ale także o miejscowych kulturach, obyczajach, świętach, smakach oraz o wszelkich innych aspektach codziennego życia w innych krajach.

Kategoria:

Portal Polki na Obczyźnie działa od marca 2018 roku. Tworzy go wiele osób, poświęcając swój czas i energię, abyście mogli podróżować z nami dookoła świata. Oprócz autorek artykułów, którymi są Polki należące do Klubu Polki na Obczyźnie (aktualnie do Klub Polki należy około 100 osób), za kulisami tego, co możecie oglądać i czytać stoją korektorki, redaktorki tekstów, administratorki mediów społecznościowych i samego portalu. Tworzymy dla Was okazjonalne filmiki, co tydzień prowadzimy rozmowy na żywo na Facebooku i nadajemy z najróżniejszych zakątków świata na Instagramie. Wydałyśmy książkę z opowiadaniami oraz dwa kalendarze. Wszystko to bez reklam, artykułów sponsorowanych czy programów afiliacyjnych.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób tworzących naszą społeczność już teraz możesz zostać Patronem Polek na Obczyźnie na Patronite. Dzięki takiemu wsparciu będziemy mogły rozszerzać naszą działalność, a Ty będziesz czytać nasze artykuły bez reklam.

***

https://klubpolek.pl/

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „BLOG – Polka na obczyźnie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL