Кupno domu na Cyprze Północnym

(1 opinia klienta)

Ze względu na duży wybór i niskie ceny na rynku pierwotnym i wtórnym nieruchomości na Cyprze Północnym, istnieją obiektywne powody, aby kupić dom na Cyprze Tureckim, odkryć dla siebie nową  jakość życia i cieszyć się z uroków śródziemnomorskiego klimatu  za bardzo skromne pieniądze w porównaniu do cen europejskich.

Niezależnie od rodzaju zakupionej nieruchomości, czy jest to mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu, czy też willa w pasie nadmorskim, w dzisiejszych czasach będą mieli państwo rzadką okazję delektować się czystym powietrzem i łagodnym ciepłym morzem, które się nagrzewa przez ponad 300 słonecznych dni w roku. Ponadto obecnie, w związku z nowymi globalnymi zmianami w 2022 r. związanymi z pandemią COVID-19, Cypr Północny stał się prawdziwą perełką i enklawą bezpieczeństwa we wschodniej części basenu Morza Śródziemnego.
Ze względu na częściowo zamknięty status międzynarodowy i całkowitą izolację od świata zewnętrznego dzięki położeniu geograficznemu wyspy, Turecka Republika Cypru Północnego jako pierwsza na świecie całkowicie pokonała epidemię i jest pierwszym najbardziej bezpiecznym krajem na świecie, zarówno pod względem epidemiologicznym jak
i przestępczości.

Większość domów na sprzedaż na Cyprze Północnym jest w pełni wyposażona
we wszystkie niezbędne sprzęty gospodarstwa domowego zarówno do korzystania podczas wypoczynku, jak i do stałego zamieszkania. Dzięki temu nabywca domu lub willi może natychmiast wprowadzić się do swojego nowego śródziemnomorskiego gniazda bezpośrednio
w dniu transakcji, odbierając klucze bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna.

Cypr Północny oferuje wyjątkową okazję, niedrogi zakup domu za granicą nad morzem, który może stać się drugim domem dla rodziny lub dodatkowym źródłem dochodów, jeśli wynajmować go wczasowiczom lub turystom. Większość rejonów Cypru Północnego posiada wysokorozwiniętą infrastrukturę, są sklepy i supermarkety, restauracje i kawiarnie, rozległe obszary rekreacyjne, centra handlowe i rozrywkowe w pobliżu absolutnie wszystkich osiedli mieszkalnych i popularnych kompleksów wśród obcokrajowców. Wszystkie  osiedla mieszkalne na Cyprze Północnym są wyposażone w:

 • baseny dla dzieci i dorosłych;
 • place zabaw dla dzieci;
 • minimarkety i sklepy;
 • restauracje i kawiarnie;
 • parking.
 • Czy chcesz kupić niedrogą willę lub dom nad morzem na tureckim Cyprze w najniższej cenie i na najlepszych warunkach? Skontaktuj się z liderem usług doradczych w zakresie nabywania nieruchomości na Cyprze Północnym i uzyskaj bezpłatne porady od naszych ekspertów branżowych. 

Posiadanie domu na Cyprze Północnym otwiera nowe możliwości bezpiecznego życia i rekreacji

Jeśli dokładnie przestudiowaliście Państwo wszelkiego rodzaju oferty nieruchomości wakacyjnych z różnych regionów Morza Śródziemnego, prawdopodobnie zauważyliście imponującą różnicę w cenach domów na Cyprze Północnym w porównaniu z innymi, droższymi krajami regionu. Oprócz konkurencyjnych cen nieruchomości w Tureckiej Republice Cypru Północnego, patrząc na nowe realia światowej pandemii, przy wyborze nieruchomości wypoczynkowej, priorytetem nie jest strona finansowa, (ceny na Cyprze Północnym i tak są poza konkurencją), a przede wszystkim całkowite bezpieczeństwo życia i wypoczynku bez obaw
o zdrowie swojej rodziny. W dzisiejszej sytuacji Turcję cypryjską można absolutnie obiektywnie uznać za enklawę komfortowego, spokojnego życia i pełnego relaksu bez użycia maseczek ochronnych, nie wspominając o całkowitym braku przestępczości w kraju.

Korzystając z usług naszej firmy przy zakupie domu lub willi na Cyprze Północnym, otrzymają Państwo fachowy pakiet usług doradczych nowej generacji, uwzględniający wszystkie życzenia, wymagania i przewidywany budżet na zakup nieruchomości, w szczególności:

– absolutnie darmowe konsultacje od A do Z;

– pomoc w zakupie niedrogich biletów lotniczych;

– profesjonalne wsparcie podczas trasy przeglądowej;

– pełna obsługa prawna i pomoc przy podpisywaniu umowy kupna;

Pomoc w otwarciu rachunku bankowego i pozwolenia na pobyt na Cyprze Północnym;

Usługi posprzedażowe i pomoc w aranżacji nowego wymarzonego domu.

Nasi eksperci towarzyszą każdemu klientowi na wszystkich etapach współpracy, od znalezienia odpowiedniego bungalowu, willi lub wymarzonego domu na Cyprze Tureckim, po kompetentną i profesjonalną pomoc w procesie podpisania umowy kupna z późniejszą obsługą posprzedażową.

Zalety kupna domu w Tureckiej Republice Cypru Północnego

Korzystny zakup domu w Republice Tureckiej Cypru Północnego wynika
z następujących obiektywnych faktów:

Ceny domów i willi są kilkakrotnie niższe w porównaniu z innymi krajami śródziemnomorskimi, w tym w sąsiadującej Republice Cypru w południowej części wyspy;

 1. Kupujący, niezależnie od obywatelstwa, może wybrać dogodne formy i harmonogram płatności, w tym:

– raty bezodsetkowe od 1 do 2 lat (dostępne są opcje przedłużenia);

– atrakcyjne kredyty hipoteczne do 10 lat z oprocentowaniem od 7 do 12% w skali roku;

3. Odpowiednie wskaźniki utrzymania z możliwością pokrycia wydatków poprzez sezonowe wynajmowanie nieruchomości;

4. Bardzo niskie podatki od nieruchomości na Cyprze Północnym (ok. 0,15 euro za
1 metr kwadratowy rocznie).

 1. Skromny koszyk konsumencki, uwzględniający niskie ceny lokalnej żywności naturalnej i innych podstawowych dóbr;
 2. Lojalny system podatkowy i korzystne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej;
 3. Duże międzynarodowe uniwersytety z przystępnymi opłatami za naukę
  w porównaniu do cen europejskich;
 4. Łagodny klimat śródziemnomorski i ciepłe morze 8-9 miesięcy w roku;
 5. Brak przestępczości w Tureckiej Republice Cypru Północnego i przyjaźni mieszkańcy;
 6. Całkowity brak COVID-19 i systemu kwarantanny w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa na wyspie.

Tabela porównawcza średnich cen bungalowów, willi i domów w różnych regionach Cypru Północnego:

Klasyfikacja obiektów według typu budowy

Region Kyrenia (Girne)
Bungalow, cena оd (€) 95 000
Dom, cena od (€) 150 000
Willa, cena od (€) 180 000
Тownhouse, cena od (€) 135 000
Region Esentepe
Bungalow, cena оd (€) 90 000
Dom, cena od (€) 125 000
Willa, cena od (€) 180 000
Тownhouse, cena od (€) 86 000
Region Famagusta
Bungalow, cena оd (€) 72 000
Dom, cena od (€) 80 000
Willa, cena od (€) 120 000
Тownhouse, cena od (€) 85 000
Region Iskele
Bungalow, cena оd (€) 69 000
Dom, cena od (€) 53 000
Willa, cena od (€) 115 000
Тownhouse, cena od (€) 100 000

Kupno willi lub domu w Kyrenii

Jeśli planują Państwo zakup domu na Cyprze Północnym w malowniczej okolicy z pięknym górzystym krajobrazem i zachwycających widokach na morze, pierwszym miejscem, na które należy zwrócić uwagę jest region Kyrenia (Girne), który słynie z malowniczych terenów i osad położonych wzdłuż zachodniego wybrzeża wyspy i Gór Cyreńskich. Portowe miasto Kyrenia jest centrum turystycznym Cypru Północnego, dzięki pięknej przyrodzie i rozwiniętej infrastrukturze miasta. Na szczególną uwagę zasługują słynne kluby hazardowe Kirenii, które dla niektórych mogą być ciekawym miejscem dla strategicznych inwestycji w nieruchomości komercyjne na Cyprze Północnym, o czym bardziej szczegółowo można przeczytać w zakładce „kupić kasyno”.

Kupując willę lub dom w Kyrenii, nabywca znajdzie w pobliżu:

– liczne zabytki;

– czyste i bezpłatne plaże miejskie;

– górskie krajobrazy o niesamowitym pięknie i zapierających dech w piersi widokach na morze;

– popularne instytucje edukacyjne;

– centra rozrywkowe i handlowe;

– duże supermarkety i sklepy;

– popularny rynek w Kyrenii;

– miejską promenadę i wiele przytulnych restauracji w starym porcie.

Należy również wspomnieć o tym, że w okolicach Kyrenii znajduje się najwięcej hoteli różnych klas z licznymi dodatkowymi usługami, małych hoteli butikowych, dużych hoteli, które przyjmują dużą liczbę gości, kasyn i hoteli uzdrowiskowych. Informacje te będą przydatne nie tylko dla turystów, którzy planują odwiedzić Republikę Turecką po raz pierwszy, ale także dla potencjalnych inwestorów w rozwijający się biznes hotelarski Tureckiej Republiki Cypru Północnego, którzy rozważają zakup hotelu w celu prowadzenia działalności gospodarczej
na Cyprze Północnym.

Niedrogie domy w rejonie Famagusta

Miasto Famagusta słynie ze swojego starożytnego portu i starożytnej twierdzy Othello, która rozciąga się na rozległym obszarze nadal pełnym miejskiego życia. Do zabytków Famagusty należy piękna starożytna, średniowieczna i nowoczesna architektura oraz wiele innych ciekawych artefaktów.

Należy również zauważyć, że zakup domu w Famaguście i okolicach miasta obiecuje duże oszczędności ze względu na znaczną różnicę w cenie tego typu nieruchomości w porównaniu
z regionem Kyrenia. Dodatkowym bonusem dla przyszłych właścicieli domu w Famaguście, którzy planują przeprowadzić się na Cypr Północny, aby zapewnić swoim dzieciom możliwość zdobycia wykształcenia w przystępnej cenie, jest największy wschodniośródziemnomorski Uniwersytet Tureckiej Republiki Cypru Północnego znajdujący się na terenie miasta.

Dodatkowe bonusy przy zakupie domu na Cyprze Tureckim

Jeśli zdecydują się państwo na zakup domu na Cyprze Tureckim – można liczyć na następujące bonusy i przywileje:

– uzyskanie pozwolenia na pobyt na Cyprze Północnym w ciągu zaledwie 21 dni
od daty zakupu nieruchomości;

– perspektywa uzyskania obywatelstwa dla wszystkich członków rodziny;

– 50% zniżki na czesne dla obcokrajowców na głównych międzynarodowych uczelniach na wyspie.

Podjęcie decyzji o zakupie domu nad Morzem Śródziemnym

Cena willi zależy od lokalizacji, powierzchni mieszkalnej, powierzchni działki i  dostępności basenu. Nawet w przypadku podjęcia decyzji o zakupie luksusowego domu na Cyprze Północnym, można być pewnym, że jego koszt jest zdecydowanie niższy niż w innych popularnych krajach basenu Morza Śródziemnego.

DomNaCyprze
+90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber-Messenger
+48 616-243-758
CYPR POLSKI PRAWNIK – https://www.piotrschneider.com/
OFERTA NIETUCHOMOŚCII – https://domnacyprze.com/
Godziny pracy:
Poniedziałek – Sobota
w godzinach od 9.00 do 18.00
ZAPROSZENIE NA DARMOWĄ TRZYDNIOWĄ WYCIECZKĘ. >> KLKNIJ <<
TANIE BILETY LOTNICZE i inne ważne informacje – >> KLIKNIJ <<

1 opinia dla Кupno domu na Cyprze Północnym

 1. Schneider

  DORADCA PRAWNY
  tel. +90 533-821-72-63 WhatsApp-Telegram-Signal-Viber- Messenger
  tel. miejski +48 616-243-758
  https://www.piotrschneider.com/
  piotr@piotrschneider.com
  Nieruchomości PEŁNA OFERTA – https://domnacyprze.com/
  WAŻNE informacje i tanie bilety lotnicze https://www.piotrschneider.com/blog/
  Godziny pracy:
  Poniedziałek – Sobota
  w godzinach od 9.00 do 18.00

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

INFOLINIA PL