Cypr Północny – Stały Pobyt – Rezydencja Podatkowa.

Cypr Północny – Stały Pobyt – Rezydencja Podatkowa.

Jak uzyskać zezwolenie na stały pobyt ?
Cudzoziemcy, którzy pozostaną na Cyprze Północnym dłużej niż okres przyznany w ramach wizy lub dłużej niż dziewięćdziesiąt dni, zobowiązani są do uzyskania zezwolenia na pobyt stały.”
Wniosek o uzyskanie stałego pobytu mogą składać obcokrajowcy, którzy posiadają nieruchomość na własność, będzie konieczność otwarcia rachunku bankowego i posiadaniem nie mniej niż 5.000 euro na każdą osobę dorosłą, oczywiście można dowolnie dysponować tymi środkami, osoby które będą wynajmować nieruchomość mogą wystąpić o stały pobyt  lecz muszą posiadać na rachunku bankowym 15.000 euro na każdą osobę dorosłą.
Jeśli wniosek składa małżeństwo to będzie potrzebny Akt małżeństwa, dzieci musza posiadać akt urodzenia.
Każda osoba przejdzie na Cyprze Północnym test medyczny (zapalenie wątroby, gruźlicę, HIV).
• Informacje i dokumenty wymagane dla każdego rodzaju zezwolenia na pobyt przygotujemy po ustaleniu szczegółów z Klientem.
Z naszej strony możemy zaproponować pomoc w umówieniu terminu, skompletowaniu wymaganych dokumentów i będziemy Państwu towarzyszyć podczas wizyty.

  • Rejestracja spółki na Cyprze Północnymoddziału, spółki wolnocłowej zwolnionej z podatku dochodowego i VAT , kantoru, giełdy kryptowalut  >więcej<
INFOLINIA PL